Срок размещения вакансии истёк. Также, возможно, она была скрыта или удалена пользователем.

Ajutor de contabil sef

5 000 MDL
зарплата, от
2-3 года
стаж работы
Полный день
график работы
Высшее
образование
Кишинёв мун.
регион
рус, рум
языки

Responsabilități principale: - Asigurarea securităţii şi completării documentelor contabile în conformitate cu standartele naţionale; - Evidenţa operaţiunilor de import-export; - Evidenţa salariului; - Evidenţa mijloacelor fixe, activelor nemateriale, evidenţa formularelor de strictă evidenţă, OMVSD; - Evidenţa creanţelor şi datoriilor; - Pregătirea documentelor primare pentru rapoarte fiscale şi statistice; - Evidenţa consumurilor şi cheltuielilor întreprinderii; - Cunoaste SNC, legislatia fiscala si legislatia muncii; - Experienţă de cel putin 1 an în postul de contabil -Cunostinte aprofundate in domeniul evidentei contabile; - Principalele cerințele față de candidați: - Studii superioare în domeniul finanțe/contabilitate; - Experiența de lucru în funcţia de contabil - nu mai puțin de 1 an; - Experienţa ducerei evidenţei contabile, evidenţa impozitelor; - Cunoaşterea standartelor evidenţei contabile şi impozitării; - Cunoașterea programului 1-C; - Cunoașterea PC : Word, Excell – nivel avansat; - Cunoaşterea limbilor romană și rusă; - Grad înalt de responsabilitate si confidentialitate; - Gîndire analitică, atenție la detalii, onestitate. Compania oferă: - Program de lucru – Luni-vineri 08.00-17.00; - Prinzul 12.00-13.00 Dacă Vă regăsiţi în anunţul nostru şi aveţi o bună experienţă de lucru, cu rezultate înalte, aplicați CV-ul cu o fotografie la adresa de e-mail: office@expertcontabil.md

pегион Молдова Кишинёв мун.