Specialist in creditare

Până la 2 ani
Experiență
Lucru în ture
Orarul de lucru
Medii incomplete
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: Lucrul la distanta cu clientii Promovarea şi vînzarea produselor de creditare, atragerea clientilor Oferirea consultaţiilor individuale cu privire la procedurile, termenii şi condiţiile relevante procesului de creditare Analiza cererilor de împrumut Luarea deciziilor de acordare/refuz a creditului Planificarea şi raportarea activităţii. Cerințe față de candidați: Experiență de lucru in domeniul creditarii Studii superioare sau in curs, preferabil în domeniul financiar/contabil Cunoașterea limbilor romana si rusa la nivel avansat Cunoștințe PC la nivel de utilizator avansat (MS Office, Excel) Сondiții: Pachet social (asigurare sociala, asigurare medicală, achitarea impozitelor din partea Companiei); Beneficiați de instruire; Colectiv tînar, dinamic; Salariu va fi stabilit pe bază de interviu, bonus în funcție de rezultate.

regiune Moldova Chișinău mun. Buiucani