Agent comert Electrica Balti

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii incomplete
Învățământul
Bălți mun.

Descrierea postului: dezvoltarea retelei comerciale; procesarea comenzilor; controlul expozitiei marfurilor in sala de comert; extinderea gamei de produse; controlul stocurilor și termenilor de valabilitate a produselor; elaborarea rapoartelor. Cerinte: studii superioare sau medii; experiența in pozitia similara min 1 an; cunoașterea limbilor română și rusă; cunoaşterea pachetului MS Office; abilităţi excelente de comunicare, negociere şi convingere; automobil personal; Beneficii: - Salariu lunar fix; - Bonus in dependenta de rezultatele obtinute; - Pachet social; - Compensarea amortizarii automobilului Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de e-mail hr@vionimpex.md , completati ancheta pe adresa https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfFiFvD5-hymfX6pdILLBQybgLnBfO3-Y6Gg6y1dZUB6l3NSA/viewform sau contactati-ne direct la nr de telefon 078888610 Vă așteptăm în echipă!

regiune Moldova Bălți mun.