Copywriter / Rewriter (Outsourcing)

2-3 года
стаж работы
Cвободный график
график работы
Высшее
образование
Кишинёв мун.
регион
рус, рум
языки

Responsabilități: Analiza, elaborarea și redactarea conținutului publicitar pentru toate materialele de promovare (pliante, bannere, oferte, pagina web, reclame, texte de blog, titluri, etc.) Elaborarea conținutului original pentru site Scrierea articolelor conform planului stabilit Colaborarea directă cu Departamentul de Marketing Cerințe: Studii superioare: jurnalism/filologie/psihologie/comunicare/sociologie Experiența în domeniul asigurărilor sau serviciilor financiare va constitui un avantaj Limba nativă - română Organizarea bună, respectarea deadline-lor Scrierea fără greșeli lexice, logice și orfografice Talent, pasiune, creativitate în domeniu Cunoștințe PC, Microsoft Office Beneficii: Salariul motivant Grafic de lucru liber – outsourcing Noi cunoștințe si experiența in domeniu Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa: mail@garantie.md Doar candidații care întrunesc cerințele postului vor fi contactați în vederea unui interviu. Alătură-te echipei noastre!

pегион Молдова Кишинёв мун. Центр

C.A. „Garantie” S.A.

Misiunea C.A. ”Garanție” S.A. constă în a oferi servicii de asigurare, formarea de parteneriate pe termen lung și găsirea unor soluții adecvate de asigurare pentru toți clienții, fie intermediari, persoane juridice sau fizice. Este important pentru noi să fiți în siguranță.