Specialist prelucrare piatră artificială

5 000 MDL
Salariu, de la
Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii de specialitate

Responsabilitățile postului: - executarea de articole din piatră artificială (chiuvete, table de masă, pervazuri, lavoare, scări) după un curs de instruire pe care îl oferim; - montarea articolelor, croirea, lipirea, șlefuirea finală a lor; - deplasări la fața locului în vederea efectuării măsurărilor și executării tiparului articolului. Cerințe: - cunoștințe profesionale în domeniul utilizării sculelor electrice (ferestrău circular, traforaj electric, polizor etc.); - capacitate de citire a desenelor și schițelor; - atenție, onestitate, conștiinciozitate, responsabilitate, disciplină, abilități de lucru în echipă; - lipsa deprinderilor dăunătoare; - experiența în domeniul producerii de mobilier este binevenită. Condiții de muncă: - program de lucru: 6 zile pe săptămînă, de la 9.00 pînă la 18.00 (luni-vineri) și de la 9.00 pînă la 14.00 (sîmbăta); - premii mari în funcție de performanțele obținute; - o activitate interesantă în cadrul întreprinderii; - angajare oficială în cîmpul muncii și pachet social în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM.

regiune Moldova Chișinău mun. Ciocana