Operator de Interviuri

Нет опыта работы
стаж работы
Гибкий
график работы
Без образования
образование
Кишинёв мун.
регион
рус, рум
языки

Responsabilităţi: Efectuarea sondajelor în teren (față în față); Efectuarea sondajelor prin telefon. Cerințe față de candidat: Atitudine pro-activă, responsabilitate, onestitate, politețe; Abilități excelente de comunicare; Vorbire literară; Cunoașterea limbii române și ruse.; Beneficii: Program de lucru flexibil, full time/ part time, cumul; Plata - în funcție de nr. de chestionare realizate. (până la 400 lei/zi pentru operatorii în teren și până la 200 lei/zi pentru operatorii la telefon) ; Lucru cu o echipă tânără; Participarea în proiecte interesante, atât din domeniul comercial – pentru companii renumite din Moldova, cât și social – pentru organizații internaționale ca Banca Mondială sau UNDP. Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul, indicând postul solicitat, prin e-mail: hr@consulting.md sau la adresa: str. A. Bernardazzi 38, et.3, or. Chişinău. Informaţii suplimentare la tel.: (+373-78) 88 11 83

pегион Молдова Кишинёв мун. Центр

Magenta Consulting

Companie de cercetari în marketig