Срок размещения вакансии истёк. Также, возможно, она была скрыта или удалена пользователем.

Operator de Interviuri

Нет опыта работы
стаж работы
Гибкий
график работы
Без образования
образование
Кишинёв мун.
регион
рус, рум
языки

Responsabilităţi: Efectuarea sondajelor în teren (față în față); Efectuarea sondajelor prin telefon. Cerințe față de candidat: Atitudine pro-activă, responsabilitate, onestitate, politețe; Abilități excelente de comunicare; Vorbire literară; Cunoașterea limbii române și ruse.; Beneficii: Program de lucru flexibil, full time/ part time, cumul; Plata - în funcție de nr. de chestionare realizate. (până la 400 lei/zi pentru operatorii în teren și până la 200 lei/zi pentru operatorii la telefon) ; Lucru cu o echipă tânără; Participarea în proiecte interesante, atât din domeniul comercial – pentru companii renumite din Moldova, cât și social – pentru organizații internaționale ca Banca Mondială sau UNDP. Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul, indicând postul solicitat, prin e-mail: hr@consulting.md sau la adresa: str. A. Bernardazzi 38, et.3, or. Chişinău. Informaţii suplimentare la tel.: (+373-78) 88 11 83

pегион Молдова Кишинёв мун. Центр

Magenta Consulting

Companie de cercetari în marketig