Jurisconsult

2-3 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Responsabilitati: Apararea intereselor companiei ce tine de: -crearea si folosirea proprietati intelectuale a companiei - contracte de licentiere internationale - relatii comerciale nationale si internationale - litigii in instantele nationale de judicata si in curtile de arbitraj comercial Cerinte: - studii superioare – licentiat in drept - calificare: proprietatea intelectuală, drept civil, drept internațional comercial, litigii. - cunoasterea limbilor: Romana, Rusa; - abilități avansate de lucru cu MS Word Beneficii: - grafic: luni-vineri (8:30-17:00) - salariu motivant - la necesitate acitarea cursurilor de perfectionare 90 % Contacte: Cei interesati sunt rugati sa transmita CV la adresa de Email: bb20@search4staff.com sau sa apeleze mob.062 10 12 90 In CV sau tema scrisorii indicati codul postul vacant: JQ

regiune Moldova Chișinău mun.