Angajat receptie Service Centru

2-3 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Responsabilitati: Primirea si rezolvarea reclamatiilor din partea clientilor Contabilitate primara, primire predare marfa Gestionarea activitatii Sevice Centrului Gestionarea stockurilor de marfa si piese Intocmirea zilnica a rapoartelor Cerinte: Cunostera limbilor rusa si romana Utilizator de PC avansat Abilități manageriale, de comunicare și negociere Cunoastere limbii engleze si programei 1c este un avantaj Rezistenta la stres Responsabilitate, operativitate, orientare către rezultat Capacitate de a lucra in echipa Oferim: Oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu de profesionisti într-o companie internatională de succes Program de lucru de luni pina vineri de la 9:00 pila la 18:00 Pachet salarial atractiv si competitiv Nu ezita, trimite acum CV tau pe adresa elecronica lisnic.ela@studio-moderna.com

regiune Moldova Chișinău mun. Sculeni