Manager de vânzări - de la 500$

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: Consultarea candidaților; Evidența strictă a acestora și introducerea în baza de date; Convorbiri telefonice; Încheierea contractelor; Suportul candidaților după plasament. Cerințe: cunoștințe de limbă română și rusă, scris și vorbit, limba engleză constituie un avantaj; experiența în domeniu recrutării este binevenită; vorbire corectă și clară; bune abilități de negociere, organizare și coordonare; cunoaștințe bune de operare PC; experiența ca team leader constituie un avantaj. Ce vă oferim? Oferim oportunitatea de dezvoltare a carierei într-un mediu profesionist; Programe de pregătire și perfecționare. Training de iniţiere (plătit); Un loc de muncă sigur și plăcut; Pachet salarial motivant; Perfecţionare personală şi profesională continuă; Bonusuri pentru productivitate; Condiţii bune de lucru într-o echipă prietenoasă; Sprijin și ajutor din partea echipei; Noi cunoștințe și posibile prietenii. Salariu: De La 500$ (în funcție de performanțe) Dacă te regăsești în această descriere, atunci trimite CV-ul tău cu poza la adresa de email: hr@andivajobs.com . Menționează în subiectul mesajului "Manager Vânzări De La 500$ // 999.md".

regiune Moldova Chișinău mun. Centru

AndivaJobs

AndivaJobs

Muncă în străinătate în funcție de vârstă, limbile străine cunoscute și experiență. Diverse domenii de interes în țările din Uniunea Europeană. Sună pe 022 90 40 20 pentru a obține un loc de muncă în străinătate!