Vînzător-consultant

Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Medii
Regiune
Rus, Rom

Responsabilităţi de bază: * Comunicarea directă cu clienţii, prezentarea produselor existente în showroom; * Consultarea şi asistarea clienţilor în selectarea produselor optime pentru ei; * Vînzarea produselor, menţinerea și dezvoltarea relaţiilor cu clienţii companiei; Cerințe faţă de candidaţi: * Studii (inclusiv nefinisate); * Cunoaşterea limbii ruse va constitui un avantaj; * Persoane pozitive, deschise către comunicare și cunostinţe noi, cu ambiţii de a se dezvolta pe plan profesional și în cariera; Oferta companiei: * Salariu motivant cu pachet social inclus * Echipă tînără și prietenoasă; * Posibilităţi de avansare în carieră; Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV+ poza pe adresa: viorica.sirbu@creator.md sau să telefoneze la numărul 068282027

regiune Moldova Chișinău mun.

SC Creator Iu.Bors SRL

S.C. Creator Iu.Borş S.R.L. – fondată în 1988 de Iurie Borş. Creator Iu. Borş este lider pe piaţă la compartimentul mobilă la comandă, oferind clienţilor calitate, profesionalism şi design modern!