Mecanici utilaje de tipografie

1
Salariu, de la
Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Medii
Regiune
Rom

Responsabilitati: - Urmareste si asigura buna functionare din punct de vedere mecanic a instalatiilor si utilajelor de productie - Executa lucrarile conform planului de intretinere si revizie a utilajelor de producție - Efectueaza interventiile corective asupra utilajelor ori de cate ori este nevoie - Realizeaza comanda de piese de schimb necesare reparatiilor instalatiilor, masinilor si utilajelor de productie - Urmareste aprovizionarea cu materiale si piese de schimb conform cererilor lansate Cerinte: - Studii medii tehnice / Scoala profesionala - Minim 5 ani experienta in mentenanta utilajelor de productie (experienta in tipografie constituie avantaj) - Disponibilitate de a lucra in schimburi Ce oferim: - cazare - salariu atractiv + tichete de masa + bonusuri de performanta de 4 ori /an - plata orelor suplimentare cu 175% - plata orelor de noapte cu 25% - program de lucru L – S - o data la doua saptamani poate merge acasa in vizita la familie.

regiune Moldova Chișinău mun. Centru

G.Canale & C

G. Canale & C este o companie care activeaza de un secol în domeniul tipografic şi în realizarea proiectelor editoriale.