Срок размещения вакансии истёк. Также, возможно, она была скрыта или удалена пользователем.

Agent vînzări

10 000 MDL
зарплата, от
2-3 года
стаж работы
Полный день
график работы
Высшее
образование
Кишинёв мун.
регион
рус, рум
языки

Responsabilități funcționale: - căutarea activă a noilor clienți și atragerea acestora; - organizarea și efectuarea vînzărilor B2B; - identificarea nevoilor auditoriului țintă; - întocmirea și expedierea ofertelor comerciale; - oferirea de consultații clienților în vederea alegerii produselor potrivite; - întocmirea și încheierea contractelor; - administrarea bazei de date a clienților. Cerințe față de candidați: - studii superioare (în economie, management, marketing); - experiența profesională (în domeniul vînzărilor), - cunoașterea obligatorie a limbii ruse și a limbii de stat; - deprinderi de elaborare și implementare a măsurilor de stimulare a vînzărilor; - abilități de organizare și panificare, capacitatea de a stabili ordinea priorităților prin utilizarea și repartizarea corectă a resurselor necesare; - capacitatea de a formula propriile gînduri într-un mod logic, structurat și accesibil, atît oral, cît și scris. Condiții de muncă și de remunerare: - program de muncă full-time, de la 9:00 pînă la 18:0; - salariu stabil de 6000-10000 lei; - pachet social; - acces la rețeaua de telefonie corporativă. Concursul se va desfășura în două etape: - etapa I – examinarea CV-urilor; - etapa II – interviuri cu candidații selectați în urma rezultatelor examinării CV-urilor. Expediați CV-ul cu o fotografie la adresa electronică: office@gdr.md cu specificarea postului pentru care aplicați.

pегион Молдова Кишинёв мун.

Great Designed Realty

Компания GDR является официальным представителем в Молдове самых известных производителей сантехники, технических установок, мебели и отделочных материалов из Европы. Компания была создана в 2002 году. С тех пор, более 14 лет предлагает своим клиентам сантехнику, которая успешно сочетает в себе э