Avem nevoie de oameni ambițioși care doresc să se dezvolte și să câștige decent!

700
Salariu, de la
Fără experiență
Experiență
Flexibil
Orarul de lucru
Medii de specialitate
Învățământul
Ungheni
Regiune
Rus, Rom

Descrierea postului: plasarea si actualizarea vacansiilor pe site-urile relevante; efectuarea interviurilor telefonice si onlain ; cautarea activa candidaților pe site-urile de angajare; Lucrul cu bazele de sv-uri; - Cerințefață de candidat: - Cunoaşterealimbii: română si rusa - Cunoştinţe de operare PC - Aptitudini de comunicare eficientă - Capacităţi de planificare şi organizare - Spirit de echipă; Noi nu va promitem un venit de câteva sute de mii de lei prima lună. Noi Vă garantăm că in cazul in care o sa depuneti efortul necesar in acest domeniu , Ve-ti avea posibilitatea sa dezvoltati aptitudinile personale precum si sa avansati profesional!!! Cei interesati trimitem un mic CV la mail angelica76@mail.ru

regiune Moldova Ungheni