Office manager

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom, Eng

Responsabilităţi: - Planficarea și programarea întîlnirilor, conferințelor și călătoriilor de afaceri - Preluarea și redirecționarea apelurilor, întîmpinarea oaspeților și/sau clienților - Redactarea prezentărilor, ofertelor, rapoartelor în funcție de solicitările Managerului General Cerinţe: - Abilităţi de rezolvare a problemelor - Dedicaţie muncii şi discreţie - Cunoaşterea limbilor engleză, română şi rusă - Abilităţi de lucru la calculator (MS Office) Beneficii Oferite: Posibilitate de a construi o cariera pe termen lung intr-o companie cu capital străin, care lucrează la standarde internaționale Șansa de a oferi, alături de noi, servicii medicale la standarde internaționale Dotări tehnice, echipament modern si asigurare cu cele necesare pentru a desfășura activitatea calitativ Alimentație, uniforma si încălțăminte de lucru din contul instituției Reduceri considerabile la serviciile medicale ale instituției pentru dvs. si familie Descrierea institutiei Spitalul Internaţional Medpark din Republica Moldova este unicul spital privat, multidisciplinar, care are o capacitate de 80 paturi in staționar, 4 săli de operații, 3 săli de naștere, dispune de propriul laborator si servicii de ambulatoriu. Spitalul se poziționează ca centru de infarct miocardic si oferă servicii de înaltă calitate populației RM. Pacientul la noi este prioritatea numărul unu si oferim management complet de caz prin accesul la o varietate cit mai larga de consultații si investigații. CV-urile se recepţionează la e-mail: resurse.umane@medpark.md (vă rugăm indicaţi poziţia pentru care aplicaţi). Mulţumim tuturor persoanelor interesate, dar doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru interviu.

regiune Moldova Chișinău mun.

Medpark

Medpark

Spitalul Internaţional Medpark este primul şi cel mai mare spital multidisciplinar privat din ţară. Conceput ca un centru de excelenţă, Medpark dispune de săli de operaţie şi rezerve de spitalizare ultradotate, maternitate, laborator propriu de analize.