Asistent/a medical/a

4 500 MDL
Salariu, de la
Până la 2 ani
Experiență
Lucru în ture
Orarul de lucru
Medii de specialitate
Regiune
Rus, Rom

Responsabilităţi: oferirea asistenţei medicale pacienților în conformitate cu fişa de post respectarea standardelor instituţiei Cerințe: Studii medicale Personalitate flexibilă, energică, dornică de a învăţa lucruri noi Personalitate orientată spre pacient-client Cunoașterea limbilor română şi rusă Abilităţi de lucru la calculator (Microsoft Office) Beneficii Oferite Șansa de a oferi, alături de noi, servicii medicale la standarde internaționale Acces la programe personalizate de training (medical) Dotări tehnice, echipament modern si asigurare cu cele necesare pentru a desfășura activitatea calitativ Alimentație, uniforma si încălțăminte de lucru din contul instituției Reduceri considerabile la serviciile medicale ale instituției pentru dvs. si familie CV-urile se recepţionează la e-mail: resurse.umane@medpark.md (vă rugăm indicaţi poziţia pentru care aplicaţi).

regiune Moldova Chișinău mun.

Medpark

Medpark

Spitalul Internaţional Medpark este primul şi cel mai mare spital multidisciplinar privat din ţară. Conceput ca un centru de excelenţă, Medpark dispune de săli de operaţie şi rezerve de spitalizare ultradotate, maternitate, laborator propriu de analize.