HR specialist

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: - selecția candidaților pentru angajare - realizarea de interviuri - evaluarea calităților profesionale și personale ale candidaților; - căutarea canalelor optime de postare a anunțurilor despre posturile vacante; - postarea pe Internet a anunțurilor despre posturile vacante curente; - informarea candidaților cu privire la condițiile de muncă, date despre companie și despre serviciile pe care le oferă; - controlul perfectării actelor (certificatelor) necesare pentru angajare; Cerințe: - experiență în domeniul recrutării, - cunoștințe forate bune de operare PC, cunoașterea programelor de birou; - cunoașterea limbilor rusă, română și engleză la nivel de conversație; - disponibilitate pentru volume mari de lucru; - capacitate de a lucra individual;. Beneficii: - Salariu competitiv și achitat la timp; - Întreg pachetul social; - - Posibilitate de a crește profesional; Persoanele interesate sînt rugate să transmită CV-ul la adresa kozlovna.md@gmail.com, cu indicarea funcției dorite. CV-ul trebuie să conțină o fotografie recentă.

regiune Moldova Chișinău mun. Centru