Manager de vânzări la telefon

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități de bază: - Studierea pieței și identificarea potențialilor clienți; - Studierea necesităților clienților; - Efectuarea apelurilor reci și calde; - Menținerea relației cu clienții actuali: expediere ofert, evaluare feedback; - Administrarea și actualizarea bazei de date a clienților. Cerințe: - Cunoașterea limbilor româna și rusă; - Competențe de comunicare atât scris, cât și oral; - Competențe de negociere ; -Cunoasterea tehnicilor de vinzari ; -Cunostinte din domeniul economiei si contabilitatii constituie constituie un beneficiu; - Perseverență în atingerea obiectivelor; - Nivel înalt de autoorganizare și responsabilitate. Garantam: - Perspective de realizare profesională și personala; - Angajare oficiala în cimpul muncii cu pachet social deplin. -Salariu motivant

regiune Moldova Chișinău mun.

Jobstime.md

Companie de consultanta