Agent Imobiliar in compania ,,Gold Imobil,,

1 000
Salariu, de la
Fără experiență
Experiență
Flexibil
Orarul de lucru
Fără studii
Regiune
Rus, Rom, Eng

Responsabilități: promovarea ofertelor companiei către clienții actuali și potențiali; negocierea și încheierea contractelor; menținerea unei relații optime cu clientul, identificarea și monitorizarea nevoilor acestuia; actualizarea permanentă a bazei de date cu clienți și generarea de rapoarte periodice. Cerințe: bune abilități de comunicare, prezentare, convingere și negociere; experiența de lucru în domeniul imobiliar va fi un avantaj; capacități de organizare și planificare; cunoașterea limbii române, ruse și engleza va fi un avantaj. Oferta companiei: ambianță plăcută de lucru, oficiu în centrul orașului, colectiv prietenos; salariu atractiv , 50% din comisiuonul companiei + bonus de performanță; transport; pachet social deplin; număr de telefon corporativ. Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail glijinschiadrian@gmail.com sau info@goldimobil.md, cu mențiunea în subiectul mesajului Agent imobiliar.

regiune Moldova Chișinău mun. Centru