Agent vînzări (Sud)

До 2-х лет
Стаж работы
Полный день
График работы
Среднее
Образование
Кишинёв мун.
Регион
Рус, Рум
языки

Responsabilitati principale: - vinzarea produselor companiei; - lucrul cu clientii existenti; - idetificarea, contactarea si atragerea clientilor noi in scopul dezvoltarii retelei de distributie; - negocierea si incheierea contractelor; - realizarea obiectivelor pe vinzari. Cerinte: - locul de trai în Comrat - experienta in vinzari active va constitui un avantaj; - abilitati de negociere si comunicare cu clientii; - insistenta in atingerea obiectivelor; - responsabilitate; - cunosterea limbilor romana si rusa; - permis de conducere cat. B. - cunostinte PC (MS Office). Compania ofera: - pachet GSM; -pachet social; - oportunitatea de angajare pe termen lung; - pachet competitiv de remunerare si beneficii; - activitate intru-un colectiv tinar si dinamic. Candidatii interesati sunt rugati sa expedieze CV-ul cu foto la adresa de e-mail: sorin-t@mail.ru si sa indicati pentru ce post optati.

pегион Молдова Кишинёв мун. Ботаника

Tehelectro-SV

Компания ТEHELECTRO-SV, основанная в 2001году, в течение почти 15 лет успешно поставляет на рынок Молдовы широкую гамму товаров электротехнического назначения, в том числе продукции собственного производства, а также оказывает услуги в соответствии с самыми высокими требованиями и запросами наших кл