Depozitar (in sectia de tamplarie PVC) / Кладовщик

6 000 MDL
Salariu, de la
Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii
Regiune
Rus, Rom

Обязанности сотрудника: - учёт, организация, приёмка и выдача материалов со склада; - уборка и сохранение чистоты на своём рабочем участке; - выполнение других хозяйственных и организационных работ по цеху (по указанию руководства). Graficul de lucru: Luni-Vineri: 8.30-17.30 (cu pauza de masa 12-13) Sambata: 8.30-12.30 (la necesitate) Salariu initial 6000 lei. Sunt posibile suplimente la salariu (lucrari suplimentare). Adresa: str. Petricani 202 Persoana trebuie sa fie: - onesta - disciplinata - organizata - grijulie - responsabila pentru materialul in gestiune

regiune Moldova Chișinău mun. Poșta Veche

FERESTRE.md

FERESTRE.md

Compania FERESTRE.md (Delplast Com SRL)L este producător de tîmplărie PVC și aluminiu începînd cu anul 2002. Oficiu are amplasarea în centru (str. Banulescu Bodoni 14B), secția de producere la Petricani 202.