Evenimente.md se află în căutarea unui project manager, cu program de muncă full time

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom, Eng

Responsabilități: - organizarea și coordonarea activităților din cadrul proiectului; - conceperea și gestionarea proiectelor comerciale Evenimente.md; - identificarea potențialilor parteneri și clienți; - asigurarea comunicării cu partenerii și clienții; - semnarea contractelor; - coordonarea echipei Evenimente.md. Cerințe: - studii superioare in jurnalistica; - experiența de muncă într-o poziție similară va fi un avantaj; - rigurozitate și organizare; - persoană echilibrată, energică, motivată, disciplinată, conștiincioasă și amabilă; - cunoștințe bune de operare PC MS Office – WORD, EXCEL, etc.; - limba romană scris/vorbit fluent; - cunoașterea altor limbi străine constituie un avantaj. Beneficii: - salariu corespunzător unui program full time; - mediu de lucru profesional. CV-urile se vor trimite pe adresa info@evenimente.md, pînă la data de 21 martie 2017. Persoanele selectate vor fi contactate.

regiune Moldova Chișinău mun.

Evenimente.md

Evenimente.md este un portal dedicat celor mai importante clipe din viața noastră. Anume acestea devin evenimente. Aici găsești informații despre cele care sunt pe agenta societății, instrumente care te vor ajuta la organizarea lor, dar și despre cum sunt trăite de către cei din jurul nostru.