Agent vînzări

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii de specialitate
Regiune
Rus, Rom

Responsabilitati principale: - vinzarea produselor companiei; - lucrul cu clientii existenti; - idetificarea, contactarea si atragerea clientilor noi in scopul dezvoltarii retelei de distributie; - negocierea si incheierea contractelor; - realizarea obiectivelor pe vinzari. Cerinte: - experienta in vinzari active va constitui un avantaj; - abilitati de negociere si comunicare cu clientii; - insistenta in atingerea obiectivelor; - responsabilitate; - cunosterea limbilor romana si rusa; - cunostinte PC (MS Office). Compania ofera: - pachet GSM; - pachet competitiv de remunerare si beneficii; - activitate intru-un colectiv tinar si dinamic. - oportunitatea de angajare pe termen lung; - pachet social; Candidatii interesati sunt rugati sa expedieze CV-ul cu foto la adresa de e-mail: sorin-t@mail.ru si sa indicati pentru ce post optati.

regiune Moldova Chișinău mun.