HR specialist

2-3 ani
Experiență
Lucru în ture
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom, Eng

Responsabilități: - selecția candidaților pentru angajare - realizarea de interviuri - evaluarea calităților profesionale și personale ale candidaților; - căutarea canalelor optime de postare a anunțurilor despre posturile vacante; - postarea pe Internet a anunțurilor despre posturile vacante curente; - informarea candidaților cu privire la condițiile de muncă, date despre companie și despre serviciile pe care le oferă; - controlul perfectării actelor (certificatelor) necesare pentru angajare; Cerințe: - experiență în domeniul recrutării, - cunoștințe forate bune de operare PC, cunoașterea programelor de birou; - cunoașterea limbilor rusă, română și engleză la nivel de conversație; - disponibilitate pentru volume mari de lucru; - capacitate de a lucra individual;. Beneficii: - Salariu competitiv și achitat la timp; - Întreg pachetul social; - - Posibilitate de a crește profesional; Persoanele interesate sînt rugate să transmită CV-ul la adresa kozlovna.md@gmail.com, cu indicarea funcției dorite. CV-ul trebuie să conțină o fotografie recentă.

regiune Moldova Chișinău mun. Centru

Kozlovna

Kozlovna Pub este un restaurant inedit, suta la suta cu caracter ceh. Dacă să vorbim de berea Kozel, atunci vorbim despre Kozlovna. Salvează Str. Pușkin, 24