Contabil (producere)

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Responsabilităţi: - Evidenţa materialelor; - Desfășurarea inventarierii bunurilor întreprinderii și reflectarea, prezentarea rezultatelor; - Întroducerea și verificarea facturilor de intrare; - Casarea materialelor; - Evidenţa OMVSD, MF. Principalele cerinţe faţă de candidat: - Studii superioare în domeniul contabilităţii/finanţe; - Cunoaşterea programei de contabilitate 1C 7.7; - Experienţă de muncă de cel puţin 1 an în funcţia contabil; - Cunoaşterea segmentului materiale producere; - Cunoaşterea PC: Word, Excel la nivel avansat; - Grad înalt de responsabilitate, confidenţialitate şi onestitate. Condiţii de muncă: - Program de lucru Luni-Vineri, 9:00-18:00 (Pauză de masă 13:00-14:00); - Pachet social deplin: concediu de muncă anual 28 zile, asigurare medicală; - Perspectivă de avansare în carieră; - Lucru într-un colectiv tînăr şi dinamic. Expediaţi CV-ul la adresa de e-mail: office@imonagrup.md  1 - preselecţia se face prin CV 2 - interviul Nota: Indicaţi în tema scrisorii postul pentru care aplicaţi.

regiune Moldova Chișinău mun. Botanica

Imona Grup

Compania Diamal Public Grup SRL este una dintre cele mai dezvoltate retele de modele publicitare, cu o acoperire completa in toate zonele Chisinaului.