Content manager - project manager

Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

RESPONSABILITĂȚI: - Actualizează zilnic conținutul site-ului (lucru cu site admin, adăugarea produselor noi, descrierea lor, tags, prețuri, foto, căutarea erorilor, etc.). - Redactarea textelor pentru descrierea produselor. - Căutarea și adăugarea foto și video. - Intretinerea activitatii saitului, suplinirea cu noutati. CERINȚE OBLIGATORII: - Româna și rusa la nivel avansat. - Abilități foarte bune de redactare a textelor (corect gramatical). - Ușurința în utilizarea MS Office (Excel, Word), etc. - Familiarizat cu mediul online ca utilizator, îndemânarea de a găsi rapid informații pe internet. - Punctualitate, perseverență, atenție la detaliu, dorința de a învăța lucruri noi. - Respectarea deadline-urilor. - Cunoștințe de bază despre cuvinte cheie. - Cunoștințe Photoshop la nivel începător. CE OFERIM: - Salariu fix + Bonusuri de performanță, plătite la timp de fiecare dată. - Conlucrarea intr-un colectiv tinar, atmosferă propice pentru performanță. - Dezvoltare profesională și posibilitatea de a avansa rapid, dacă meriți ;) CV-ul pe adresa: trade@compuvad.com

regiune Moldova Chișinău mun. Râșcani