Manager vânzări de pompe

До 2-х лет
стаж работы
Полный день
график работы
Высшее
образование
Кишинёв мун.
регион
рус, рум, анг
языки

Responsabilităţi de bază: - Vânzarea activă a pompelor şi pieselor pe teritoriul Republicii Moldova; - Menţinerea bazei de clienţi, negocierea cu clienţii, întocmirea ofertelor comerciale, încheierea contractelor; - Găsirea clienţilor noi; - Monitorizarea preţurilor; - Însoţirea tranzacţiilor, verificarea plăţilor şi expedierea produselor; - Lucrul cu documentele financiare primare. Cerinţe de bază: - Experienţa cel puţin 1 an; - Studii superioare (de preferinţă tehnice); - Vorbirea fluenta a limbilor române şi ruse, cunoaşterea limbii engleze sau a limbii italiene este binevenită; - Experienţă în vânzări directe en-gros a materialelor în direcţiile de alimentare cu apă, încălzire, aer condiţionat, alimentare cu aer rece , gazificare, conducte de petrol, alimentarea cu energie electrică; - Permis de conducere categoria B; - Automobil personal ar fi un avantaj; - Utilizator sigur PC (MS Office; 1C); - Posedarea propriei baze de clienţi ar fi un avantaj; - Calităţi personale: rezistenţă la stres, abilităţi de comunicare, nivel înalt de auto - organizare, orientare spre rezultat, optimism. Condiţii de muncă: - Salariu motivant; - Angajare oficială conform CD RM; - Pachet social deplin; - Munca în oficiu, 8 ore pe zi; - Achitarea convorbirilor telefonice. La interviu vor fi invitaţi doar candidaţii selectaţi pe bază de CV (cu foto).

pегион Молдова Кишинёв мун.

Contabilitatea