Muncitori depozit Brasov

450
Salariu, de la
Fără experiență
Experiență
Lucru în ture
Orarul de lucru
Fără studii
Regiune
Rom

Descrierea postului: Angajam Muncitori depozit la spalarea manuala a cutiilor din plastic de diferite dimensiuni ,cit si operatori la masina automata de spalare.Pregatirea cutiilor pentru livrare..Salariu 400-500euro/luna. Colaborare pe termen lung cu contract de munca. Start imediat. Cerinte: experienta in domeniu – avantaj stare de sanatate buna cazier judiciar curat dexteritate manuala abilitate, aptitudini fizice disponibilitate pentru munca in schimburi respectarea normelor de siguranta si a procedurile tehnologice prescrise Responsabilitati: pregatirea si manipularea cutiilor incarcare si descarcare indeplinirea comenzilor Oferim: colaborare pe termen lung posibilitatea de cazare posibilitatea de ore suplimentare asigurare medicala salariu 400-500euro/luna. (beneficii) locul de munca: Brasov Ghimbav companie stabila LKY Logistics start Muncitor depozit imediat Program: luni – vineri 2 schimburi(zi/noapte) In cazul in care, Dvs.corespundeti cerintelor postului vacant Muncitor depozit, Va rugam sa trimiteti CV-ul prin e-mail: nabor@workintense.cz

regiune Moldova Chișinău mun.