Post vacant în Germania - Medici de Specialitate

50 000
зарплата, от
2-3 года
стаж работы
Полный день
график работы
Высшее
образование
Кишинёв мун.
регион

Descrierea postului: Compania angajează următorii specialiști: terapeut, cardiolog, gastroenterolog, neurolog, hematolog, endocrinolog, ortoped, reumatolog, radiolog, anestezist, chirurg, ginecolog, pediatru, psihiatru, medic de familie și altele. Cerinte față de candidat: 1.Studii superioare; 2. Acte ce confimă specialitatea studiată; 3.Cunoașterea limbii germane - nivel B2; 4.Dorință de a învăța și îmbunătăți abilitățile; 5.Capacitatea de a lucra în echipă; 6.Motivație de a lucra, flexibilitate; 7.Disponibilitatea de a schimba locul de trai; Salariu oferit: 40.000-50.000 euro/an (brut); Condiții de angajare: 1.Contract cu posibilitate de prelungire; 2.Pachet Social; 3.Posibilitatea de a obține un regim preferințial (grădinițe, alimentație, cazare); Informație suplimentară: Oferim oportunitatea de continuare a studiilor și formarea profesională continuă din contul angajatorului, cu posibilitatea de a obține un grad. Candidatul care a trecut stagiul de practică în clinică primește contract și viză de muncă pentru o perioadă de 2 ani, cu posibilitatea de a-și aduce familia. De asemenea, oferim: 1.Cursuri de germană pentru medici, nivelul B2, C1; 2.Suport în găsirea unei clinici, intervievarea; 3.Pregătirea și traducerea documentelor; 4.Însoțire și suport; --------------- Compania Exclusive Fly SRL - Research & Quality Solution/ dep. Recruitment Solution Network (cod unic 34176207- ro) oferă posturi vacante, permanente și temporare pentru cetățenii din Moldova, România și Ucraina în una dintre țările europene ca: Marea Britanie, Germanaia, Olanda, Estonia, Franța etc; sau Canada, Dubai. Domeniile de activitate disponibile: Medicină, Nursing, Kinetoterapie, Finanțe și Bănci, IT- programiști, Servicii Hoteliere și Restaurante, Menaj, Depozite, Intreprinderi, Construcții. Oferim consultații gratuite și servicii adiționale pentru: 1. Recunoașterea și echivalarea diplomelor de studii superioare în România; 2. Viză cu permis de muncă temporar pentru: zona Shenghen; Permesso di Soggiorno - Italia; Canada, Marea Britanie; 3.Consultanță și suport ce ține de legislația în domeniul muncii pentru țara destinată; Pentru mai multe detalii trimiteți CV-ul personal către contactele indicate sau veniți cu un apel la numerele de telefon indicate. NB: Compania Exclusive Fly SRL - dep. Limbi moderne, Comunicare și Cultură oferă cursuri de limbă engleză, franceză, germană - seara și în weekend; în grup sau individual.

pегион Молдова Кишинёв мун.

exclusive fly srl - dep. Recruitment Solution Network