Post vacant: kinetoterapeut - Franța, Paris

Нет опыта работы
стаж работы
Полный день
график работы
Высшее
образование
Кишинёв мун.
регион
фра
языки

Descrierea postului: Veți lucra într-o clinică privată, deschisă în 2012, cu echipament nou și de înaltă tehnologie, care se specializează în reabilitare și îngrijirea bolnavilor. Responsabilități Suportul pacienților individuali; Reabilitarea bolnavilor Cerinte față de candidat: Kinetoterapeut cu experiență sau începător (sesiune de training și suport); Cunoașterea limbii franceze: nivel intermediar – conversațional; Capacitatea de a lucra în echipă; Condiții de angajare: Lucru de luni până vineri (35 ore/săptămână); Informație suplimentară: exclusive fly srl. oferă cursuri de limbă engleză, franceză, germană - seara și în weekend; în grup sau individuale, online în cadrul școlii Language Academy Solution Network. La fel, primiți facilități de reducere dacă sunteți înscriși la una dintre programele de muncă din cadrul departamentului RSN. -------- Compania exclusive fly srl. - Research & Quality Solution/ dep. Recruitment Solution Network (cod unic 34176207- ro) oferă posturi vacante, permanente și temporare pentru cetățenii din Moldova, România și Ucraina în una dintre țările europene ca: Marea Britanie, Germanaia, Olanda, Estonia, Franța etc; sau Canada, Dubai. Domeniile de activitate disponibile: Medicină, Nursing, Kinetoterapie, Finanțe și Bănci, IT- programiști, Servicii Hoteliere și Restaurante, Menaj, Depozite, Intreprinderi, Construcții. Oferim consultații gratuite și servicii adiționale pentru: 1. Recunoașterea și echivalarea diplomelor de studii superioare în România; 2. Viză cu permis de muncă temporar pentru: zona Shenghen; Permesso di Soggiorno - Italia; Canada, Marea Britanie; 3.Consultanță și suport ce ține de legislația în domeniul muncii pentru țara destinată; Pentru mai multe detalii trimiteți CV-ul personal către contactele indicate sau veniți cu un apel la numerele de telefon indicate.

pегион Молдова Кишинёв мун. Центр

dep. Human Resource Quality