roman-mobila

Cautam receptionista-camerista з/п не указана

Receptionista-camerista Cautam o fata in calitate de receptionista 400 lei / tura de 24 de ore Cerinte : -Fata serioasa, fara capricii -Optimista -Responsabila -Gospodina -Receptiva -Rapida -Cu zambet larg pe buze Oferim - salariul lunar, din caz de

  • Experiență Fără experiență
  • Învățământul Fără studii
  • Orarul de lucru Lucru în ture

muncitori la producerea otetului з/п не указана

salariu la timp 10000 hamali

  • Orarul de lucru Grafic liber

Camerista la hotel 8000 з/п не указана

400

Merceolog post vacant з/п не указана

Responsabilități: primirea și eliberarea mărfurilor, completarea comenzilor conform cererilor primite, transferul de mărfuri, ținerea evidenței, întocmirea borderourilor de constatare a defectelor și a listelor de inventariere. .Asigurăm posibilități de de

  • Experiență 2-3 ani
  • Învățământul Medii
  • Orarul de lucru Flexibil