EDULCEMD

Angajam vinzator la magazin de dulciuri. Responsabilitati: -Deservirea si consultarea clientilor; -Ordonarea produselor in vitrine; -Receptionarea marfii din depozit; -Mentinerea curateniei in incinta ghiretei.

  • Experiență Fără experiență
  • Învățământul Medii
  • Orarul de lucru Lucru în ture

.responsabilitățile tale: - identificarea necesităților clienților, consultarea și deservirea; - efectuarea tuturor operațiunilor la casele de marcat; - expunerea mărfurilor conform standardelor de mercantizare aprobate; - respectarea normelor de igienizar

  • Învățământul Fără studii

Hamal 12000lei. з/п не указана

Angajam hamal Piata Centrala. Angajam hamal la magazin de dulciuri. Responsabilitati: -Deservirea si consultarea clientilor; -Ordonarea produselor in vitrine; -Receptionarea marfii din depozit; -Mentinerea curateniei in incinta depozitului.

  • Experiență 2-3 ani
  • Orarul de lucru Full time

Administrator (Market) or.Chisinau Cerinte fata de candidat: - Cunoasterea limbii de stat si rusa; - Studii superioare sau medii de specialitare finisate; - Experienta in administrare minim 6 luni; - Experienţă în calitate de vinzător sau vinzător superi

  • Experiență Până la 2 ani