OLISGRUP

Importator si distribuitor oficial si exclusiv a brandurilor Villager, Worker, AGM. Comercializarea produselor de gradinarit si constructie la fel si mobila pentru gradina.

Anunțuri de angajare

Compania SRL OLISGRUP anunta post vacant in calitate de tehnician Service centru, Oferim -toate instrumentele de care este nevoie, -conditii de munca la cel mai inalt nivel, -piese de schimb, -angajare oficiala, -flux de clienti, -transparenta, -deplasari

  • Experiență Până la 2 ani
  • Învățământul Fără studii
  • Orarul de lucru Full time

Compania SRL OLISGRUP anunta post vacant in calitate de tehnician Service centru, Oferim -toate instrumentele de care este nevoie, -conditii de munca la cel mai incalt nivel, -piese de schimb, -angajare oficiala, -flux de clienti, -transparenta, -deplasari

Ajutor depozitar з/п не указана

Responsabilitati: - Participarea la receptia fizica a marfii - Asigura evidenta produselor la depozit - Participa la pregatirea livrarilor - Urmareste si respecta conditiile de pastrare a marfii - Participa la inventarieri periodice si la cerere Cerinţe:

  • Experiență Fără experiență
  • Orarul de lucru Lucru în ture