StarNet

Anunțuri de angajare

Marketing & communications manager з/п не указана

Responsibilities: – Creates and coordinates marketing campaigns performing research and providing insights regarding the market, trends, competitors, potential and existing customers; – Coordinates and develops print and online advertising, email mar

Specialist Recrutare з/п не указана

Suntem în căutarea unui nou coleg pentru funcția de Specialist Recrutare pentru a atrage noi talente. ce îți oferim: Colegi prietenoși și mediu de lucru plăcut Dezvoltare profesională dinamică Oportunități de creștere în carieră într-o companie m

Inginer în telecomunicații (conectări) з/п не указана

Obiectivul postului: Asigurarea conectări clienţilor la serviciile Companiei. Responsabilități: - conectarea clienţilor la reţea (oferirea semnalului optic); - înlăturarea deranjamentelor de infrastructură; - asigură trasarea cablului la puncte

Business Analyst Resurse Umane з/п не указана

Suntem în căutarea unui nou coleg pentru funcția de Business Analyst Resurse Umane pentru a eficientiza procesele Departamentului Resurse Umane. ce îți oferim: Colegi prietenoși și mediu de lucru plăcut Dezvoltare profesională dinamică Oportunită

Operator suport tehnic з/п не указана

Obiectivul Postului: Obținerea indicilor maximi de satisfacție a clienților prin acordarea suportului tehnic și soluționarea în termeni cît mai restrînși a problemelor apărute în procesul de prestare a serviciilor oferite de către compania StarNet.

Specialist Marketing Resurse Umane з/п не указана

Suntem în căutarea unui nou coleg pentru funcția de Specialist Marketing Resurse Umane pentru a promova Brandul de Angajator. ce îți oferim: Colegi prietenoși și mediu de lucru plăcut Dezvoltare profesională dinamică Oportunități de creștere în c

Recruiter - or. Bălți з/п не указана

Obiectivul Postului Recruiter – or. Bălți: Planificarea și implementarea obiectivelor și politicilor de recrutare a companiei, pentru toate Centrele Regionale StarNet cu locația în orașul Bălți. Responsabilități: Coordonarea campaniile de atragere

Recruiter з/п не указана

Obiectivul Postului Recruiter: Planificarea și implementarea obiectivelor și politicilor de recrutare a companiei. Responsabilități: Coordonarea campaniile de atragere a talentelor și selecția candidaților; Identificarea celor mai eficiente canale

Suntem în căutarea unui nou coleg pentru funcția de Inginer în telecomunicații Serviciul Gestiune Rețea Magistrală ce îți oferim: Colegi prietenoși și mediu de lucru plăcut Dezvoltare profesională dinamică Oportunități de creștere în carieră într

Persoană de serviciu з/п не указана

Reponsabilități: - Executarea lucrărilor de curațenie în spațiile de birouri, ștergerea prafului; - Menţinerea în permanenţă a curăţeniei în spațiile companiei. Cerințe: - Cunoașterea limbilor română, rusă; - O persoană responsabilă și sîrguincioasă

Agent Pază з/п не указана

Responsabilități: - Evidența accesului vizitatorilor și al angajaților; - Întâmpinarea clienților și furnizarea de informații; - Supravegherea oficiului StarNet și asigurarea respectării ordinii publice în raza postului păzit; - Raporterea activ