Portavita SRL

Anunțuri de angajare

Cusatorese з/п не указана

Cusatori/Cusatorese cu şi fără experienţă la fabrica de confectii a imbracamintei - fil. Chisinau, Fil. Balti, fil. Ghindesti ( r-nul Floresti) Cerinte fata de candidat: - Experienta de munca reprezinta un avantaj - Dorinta de a munci calitativ Bene

Office manager - Limba engleza з/п не указана

Obligații: - Cunoaste aspecte de baza cu privire la functionarea unui birou / a unei firme - Are experienta in functii office manager si/sau operator pc in limba engleza. - Preia și finalizează în mod eficient sarcini administrative - Bune abilități

Angajam croitor з/п не указана

Angajam croitor Oferim: - Loc de munca permanenet - Salariul motivant, achitat fara intirziere; - Conditii bune de munca; - Achitarea sumei pentru cheltuielele de transport celor care locuiesc in suburbie. Adresa companiei: mun. Chisinau, str.Petri

Asistent Manager vorbitor limba engleza з/п не указана

Asistent Manager Cerințe: - experiență anterioară în acest domeniu constituie un avantaj; - cunoștințe de operare PC; - abilități de comunicare în afaceri, vorbire corectă; -cunoaștere limbilor română, rusă, engleza (vorbit) - perseverență în ating

Operator PC vorbitor limba engleza з/п не указана

Operator PC Responsabilitati: - Evidența si introducerea documentelor de birou, contabile ; - Evidența si monitorizarea stocului de marfa ; - Alte sarcini de birou. Profilul Candidatul potrivit: - orientare spre proces; - atenție la detalii; - rapid

Копирайтер на проект з/п не указана

Ижем копирайтера, - грамотная речь, - грамматика Проект: Нужно помочь написать рассказ "история бренда", статья будет размещена на сайте компании. У основателя компании есть видение. Вы будете работать с женщиной основателем компании, она расскажет

Маркетолог/ Brand Manager з/п не указана

Маркетолог – человек, управляющий ценностью товара для совершения выгодного обмена с целью максимизации дохода и прибыли компании Подчиняется: непосредственно руководителю компании Функционал: Изучение потребностей и трендов рынка Изучение

Director executiv Apius з/п не указана

Cerințe: Experiență anterioară în poziții de management sau dezvoltare organizațională de minim 3 ani; Experiență de lucru cu donatori străini, organizații guvernamentale și alte instituții de resort; Abilități de leadership și lucru în echipă; Exp

Contabil operator з/п не указана

Contabil operator Responsabilitati: - Evidența si introducerea datelor documentelor primare contabile ; - Evidența si introducerea datelor in sectorul producerii; - Alte sarcini de birou. Cerinte: - Studii contabile / economice ; - Cunostinte in con