Medpark

Spitalul Internaţional Medpark este primul şi cel mai mare spital multidisciplinar privat din ţară. Conceput ca un centru de excelenţă, Medpark dispune de săli de operaţie şi rezerve de spitalizare ultradotate, maternitate, laborator propriu de analize.

Anunțuri de angajare

Psiholog clinician з/п не указана

Responsabilităţi: Diagnostic, evaluare clinică şi psihometrică Evaluarea dezvoltării psihologice Consiliere şi terapie suportivă a pacientului si/sau familiei Consilierea în situaţii de criză şi asistenţa pacientilor paliativi; Cerințe: Studii de

Reprezentant medical з/п не указана

Oferim: - salariu atractiv, bazat pe performanţă - automobil de serviciu - posibilitatea de a lucra într-o echipă de profesionişti - grafic de muncă full-time sau part-time - oportunități de dezvoltare profesională şi personală Cerințe: - studii med

Învățămînt dual operator recepție з/п не указана

Ai absolvit liceul sau gimnaziul? Acum poți continua studiile și câștiga în același timp! Noul program de Învățământ dual le permite tinerilor să învețe o profesie la Colegiul Național de Comerț al ASEM, dar și să lucreze în același timp la Spitalul

Operator recepţie з/п не указана

Poți fi persoana potrivită dacă: Ești o persoană sociabilă și orientată către oameni Iți place să fii ordonat / ă şi ești atent/ă la detalii Îți asumi responsabilitatea Ai studii superioare (inclusiv studentă în ul

Specialist Resurse Umane з/п не указана

Responsabilități: - Organizarea şi coordonarea procesului de recrutare şi selecţie de personal; - Verificarea şi raportarea lunară către departamentul contabilitate a informaţiei cu privire la salarizarea angajaţilor; - Asistarea Managerului Resurse

Infirmiera / санитарка з/п не указана

Spital privat in Chisinau angajeaza infirmiera. Cerințe: - Dorința de a munci - Persoane energice, harnice, atente. - Atenție, atitudine pozitivă in relațiile cu colegii. - Responsabil, onest, punctual. Oferim: - Angajare oficială cu program pe sc

Asistent/a medical/a з/п не указана

Spitalul Internaţional Medpark din Republica Moldova este unicul spital privat, multidisciplinar, acreditat internațional (JCI), care are o capacitate de 80 paturi in staționar, 4 săli de operații, 2 săli de naștere, dispune de propriul laborator si

Femeie de serviciu / Уборщица з/п не указана

Spitalul Internațional Medpark angajează femeie de serviciu. Cerințe: o femeie responsabilă, muncitoare și gospodină, energica, punctuală și prietenoasă. Oferim: - salariu 3300 lei net, achitat la timp pe card, - angajare oficială cu tot pachetul

IT Manager (full-time/part-time) з/п не указана

Responsibilities: Ensures maintenance and development of local area network; Ensures support and development of local informational system; Determines the organization's IT needs, develops IT projects; Manages all software and hardware projects,

Însoțitor pacienți з/п не указана

La Medpark acest rol presupune: - Întâmpinarea pacienților și a vizitatorilor cu o atitudine caldă - Transportarea pacienților cu ajutorul scaunului cu rotile - Ghidarea și însoțirea pacienților prin spital Cerințe: - O persoană sociabilă și orienta