Smadic&Co

Smadic&Co

Anunțuri de angajare

Manager achiziții / Aprovizionare з/п не указана

Responsabilitati: - Identificarea de furnizori. - Negocierea si incheierea acordurilor cu furnizorii. - Formarea si procesarea listei de preturi. Cerințe: - Persoană pozitivă, responsabilitate, flexibilitate, atenţie la detaliu. - Abilităţi reale de plani

  • Experiență Până la 2 ani
  • Învățământul Medii
  • Orarul de lucru Full time

Depozitar com. Ciorescucu з/п не указана

Depozitar com. Ciorescu Responsabilitati. Sortarea marfurilor. Pregatirea comenzilor si eliberarea lor. Noi oferim. Salariu motivant și în creștere Angajare oficiala si tot pachetul de documente. Asigurăm dezvoltarea profesională într-o echipă tânară și

  • Experiență Fără experiență
  • Învățământul Fără studii

Hamal з/п не указана

Hamal depozit com.Ciorescu Grafic Luni-vineri - 09:00-18:00 Sambata - 09:00-14:00 Duminica - LIBER Pentru m-ai multe detalii apelati: 079980277