Catol Lux

Catol Lux

Anunțuri de angajare

Cerințe față de candidat: # Cunoașterea limbilor română și rusă, # Cunoașterea programului 1C versiunea 8 Vînzare(comerț) și depozit, DACA NU STITI 1C VA INVATAM! #Experiență în vînzări este binevenită, #Caracteristici personale: responsabil, prezen

Требования: - Навыки ведения переговоров и умение убеждать - целеустремленность - Пунктуальность - Опыт работы в сфере продаж не менее 1-го года - Навыки планирования, ответственность, способность вести командную работу. - Свободное владение русским

Contabil з/п не указана

Se oferă un loc de munca în cadrul unei companii mari, care se ocupa cu producerea, comercializarea accesoriilor auto. Responsabilitățile postului: - contabilitatea circulației mărfurilor; - controlul și evidența conturilor 262.2; 521 producere etc.

Обязанности: - сборка и упаковка заказов; - контроль правильности сборки; - загрузка товара в транспорт; размещение товара на складе согласно правилам. График работы: понедельник -пятница 8:00-18:00, суббота 8:00-17:00. Зарплата от 5000 лей, выплачи