Luna Hotel

Anunțuri de angajare

Требуется хозяйственник с водительским удостоверением !! - Исполнительность, порядочность, честность, трудолюбие. - Опыт работы не обязателен - Знание румынского и русского языков на разговорном уровне, Мы хотим и готовы дать Вам взамен: - официал

Официант з/п не указана

Cerinte: - Cunoasterea limbii romane si ruse (engleza constituie un avantaj); - Studiile sau experienta vor constitui un avantaj; - Curiozitate si interes fata de domeniul de lucru; - Orientare catre oaspete si rezultat; - Acuratete, amabilitate

Бармен з/п не указана

Barman Cerințe față de candidat: - fluența în limbile română și rusă, cunoașterea limbii engleze este binevenită; - experiența în postul respectiv contituie un avantaj; - aspect îngrijit, punctualitate, responsabilitate. Oferim: - salariu achit

Administrator de receptie з/п не указана

Responsabilități principale: - Întimpină cu amabilitate oaspeții și îi înregistrează conform regulilor stabilite în cadrul hotelului; - Recepționează apelurile primite ; - Înregistrează serviciile prestate, inclusiv cazare, alimentare, băuturi sau ap

Reception Hotel!!! з/п не указана

В Ваши обязанности будет входить: - консультирование гостей - оформление документации - решение текущих вопросов - ведение отчётности Мы хотим и готовы дать Вам взамен: - бесплатную стажировку - реальные перспективы развития и роста - комфортный офи