Bunescu Plus S.R.L.

Anunțuri de angajare

Офис-менеджер з/п не указана

Основные задачи: поддержание жизнедеятельности офиса (заказ воды, кофе, канцелярии, хозяйственных принадлежностей), контроль качества уборки офиса ведение документооборота (прием, регистрация и распределение корреспонденции, передача документов на фи

Lacatus з/п не указана

Te invitam sa faci parte din echipa noastra Cerinte fata de candidat: Cunoasterea limbii de stat si ruse; Experienta obligatorie; Seriozitate, responsabilitate, flexibilitate, disciplina. Responsabilitati de baza: Efectuarea lucrarii de scurtare

Depozitar з/п не указана

Te invitam sa faci parte din echipa noastra Cerinte fata de candidat: Cunoasterea limbii de stat si ruse; Experienta obligatorie 2 ani; Abilitati de gestionarea echipei; Orientare spre rezultat; Posibilitate de a lucra extra-program; Seriozitat

Sef de echipa vinzari angro з/п не указана

Seful de echipa vanzari va coordona activitatea echipei de vînzare in material de constructii. Responsabilităţi de bază: - Urmărirea zilnică a activității personalului aflat în subordine; - Organizarea activităților de analiză, planificare și gestiun

Te invitam sa faci parte din echipa noastra Cerinte: - Experienta in vinzari directe; - Abilitati de comunicare cu clientii; - Abilitatii de convingere; - Cunoasterea obligatorie a limbilor romana,rusa; - Persoana, orientata spre succes; - Mobilitat

Marketolog з/п не указана

Responsabilitati de baza: - Promovarea imaginii companiei; - Elaborarea programelor și strategiei de promovare a companiei; - Gestionarea publicității pe toate suporturile de comunicare, elaborarea planurilor de promovare online și realizarea lor; -