Grafit Holding

Anunțuri de angajare

Dacă: - nivelul tău de cunoaștere a limbii germane este mediu sau avansat - de obicei îți place să negociezi și reușești să obții ceea ce-ți propui - găsești soluții la cele mai neașteptate situații Atunci... te așteptăm în echipa noastră pentru ca

Responsabilități de bază: - Abilităţi excelente de comunicare, negociere şi persuasiune; - Responsabil, organizat şi orientat spre rezultate înalte. Cerințe: - Limba Engleza B1; - Abilitatea de a petrece timp îndelungat la telefon, email. Se ofer

Manager Achiziții pe piața Franceza з/п не указана

Dacă: - cunoști la nivel mediu sau avansat limba franceză - de obicei îți place să negociezi și reușești să obții ceea ce-ți propui - găsești soluții la cele mai neașteptate situații Atunci... te așteptăm în echipa noastră pentru ca ești viitorul R

Dacă: - cunosti la nivel mediu sau avansat limba Poloneză - de obicei îți place să negociezi și reușești să obții ceea ce-ți propui - găsești soluții la cele mai neașteptate situații Atunci... te așteptăm în echipa noastră pentru ca ești viitorul Re

Completăm echipa noastră cu noi colegi care vorbesc limba engleză pentru a lucra pe piața americană. Oferim: — salariu 10000 Lei + bonusuri — oficiu în centrul Chișinăului — contract de muncă oficial — program de lucru - 8 ore (15.00-00.00) — prânzu