DIAZCHIM

Anunțuri de angajare

Lăcătuș auto з/п не указана

Responsabilităţi: Efectuarea lucrărilor de intrţinere şi repartatie a parcului auto al companiei Executarea operativă și calitativă a lucrărilor Cerințe: Experienţă de muncă minim 2 an Persoană foarte Responsabilă şi Punctuală! Oferim: Angajare oficia

  • Experiență Până la 2 ani
  • Învățământul Medii de specialitate
  • Orarul de lucru Full time

Oferim: contract de muncă European pachet social asigurare medicală internațională salariu de la 2600€ - 2900 + € camioane, DAF XF Euro 6, cutie de viteze automată telefon cu internet in roaming inclus, lunar transport inclus tur / retur respectarea progr

  • Experiență 2-3 ani
  • Învățământul Medii

Șoferi pentru TIR comunitate з/п не указана

Oferim: contract de muncă European pachet social asigurare medicală internațională salariu de la 2500€ - 2800 + € camioane, DAF XF Euro 6, cutie de viteze automată telefon cu internet in roaming inclus, lunar transport inclus tur / retur respectarea progr