Vinzator-Consultant cu salariu de la 14000 lei

14 000 MDL
Salariu, de la
2-3 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii de specialitate
Regiune
Rus, Rom

RESPONSABILITATI: Prezentarea și vînzarea produselor; Informarea și consultarea clienților Monitorizarea și aplicarea în vânzare a promoțiilor Expunerea și aranjarea produselor pe raft Organizarea si participarea la inventarierea mărfii Menținerea igienii și curățeniei spațiului de lucru Respectarea procesului de facturare, încasare a banilor și de livrare a produselor; Respectarea procedurilor interne ale companiei; CERINTE: Comunicare fluenta in limba Romana si Rusa; Abilități de ascultare și orientare către client; Abilitati de comunicare si putere de convingere; Utilizare la nivel mediu 1C, Internet, email, MS Office (Excel, Word); Punctualitate, atitudine pozitiva, optimism, rabdare, atentie la detalii. OFERIM: Angajare oficiala; Conditii de munca intr-un colectiv tinar si ambitios; Posibilitati de afirmare si dezvoltare; Grafic de munca: Luni-Vineri de la 9:00-18:00, Simbata 10:00-15:00 ; Salariu corect corelat cu volumul de lucru indeplinit (salariu fix + % din vinzari - de la 14000 lei)

regiune Moldova Chișinău mun.

Cristian