Mecanic utilaj frigorific

3-5 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii
Regiune
Rus, Rom

RESPONSABILITĂȚI: - Diagnosticarea și reparația utilajului frigoric. - Efectuarea întreținerii preventive planificate. - Identificarea și remedierea defecțiunilor și avarilor la utilaj. - Asigurarea respectării standardelor de siguranță și mediu. - Colaborarea cu echipa de întreținere pentru mentenanța generală a instalațiilor. CERINȚE: - Experiență anterioară în domeniul mecanicii utilajelor frigorifice. - Cunoștințe solide despre sistemele frigorifice și tehnologia lor. - Abilități bune de diagnosticare și rezolvare a problemelor. - Capacitatea de a lucra în regim de urgență și în situații de presiune. . OFERTA: - Salariu competitiv. - Beneficii suplimentare, cum ar fi asigurare medicală și alte avantaje. - Posibilitatea de dezvoltare profesională. - Un mediu de lucru sigur și profesionist. Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de email hr@familymarket.md. Vă mulțumim pentru interesul dvs. în a face parte din echipa noastră!

regiune Moldova Chișinău mun.