Depozitar în secţia metize (salariu de la 10 500 lei)/Сотрудник склада в отдел метизов

10 500 MDL
Salariu, de la
Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Fără studii
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: - Recepționarea și eliberarea mărfii în/din depozit (elemente de fixare - metize: bolturi, şuruburi, piuliţe şi altele); - Depozitarea mărfii în depozitul magazinului; - Evidența mărfurilor la depozit, participarea la inventariere. Cerințe: - Persoană onestă și responsabilă; - Seriozitate și punctualitate. Oferim: - Angajare oficială, pachet social complet; - Concediu anual plătit (28 zile); - Salariu de la 10500 lei; - Lucru într-un oficiu nou și modern; - Lucru într-o echipă tînără și activă; - Perspectivă de dezvoltare profesională și de carieră; - Uniforma de lucru. Locul de muncă: str. Uzinelor 169, sec. Ciocana, mun. Chişinău. TRIMITE ACUM CV-ul tau la e-mail: hr@metancor.md sau SUNĂ ACUM 062-029-997 web: www.metancor.md Сотрудник склада в отдел метизов Обязанности: - Приём и выдача товара на/со склада (виды крепежа - метизы: шурупы, болты, винты, дюбели, гайки и др.; - Размещение товара на складе; - Учёт товара на складе, участие в инвентаризациях. Требования: - честность и ответственность; - серьёзность и пунктуальность. Мы предлагаем: - Официальное трудоустройство, полный соц.пакет; - Оплачиваемый отпуск (28 дней); - З/п от 10500 лей; - Работу в новом современном офисе; - Работу в молодом активном коллективе; - Перспективу профессионального и карьерного роста; - Спец. одежду. Наш адрес: ул. Узинелор 169, с. Чокана, мун. Кишинэу. ОТПРАВЬТЕ СВОЁ РЕЗЮМЕ (CV) на e-mail: hr@metancor.md или ЗВОНИТЕ ПРЯМО СЕЙЧАС 062-029-997 web: www.metancor.md

regiune Moldova Chișinău mun. Ciocana

MetancorCom SRL

Compania «METANCOR-COM» SRL - furnizor de frunte al producţiei din oţel inoxodabil şi metale neferoase, furtunuri şi pompe.

Metancor-Com SRL