Cautam Mester pe busuri 10000+% Riscanovca

10 000 MDL
Salariu, de la
Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: -Efectuarea reparațiilor și mentenanței busurilor -Respectarea standardelor de calitate și siguranță în toate activitățile desfășurate -Cunoastinte de baza (ATEGO, MAN, IVECO, DAF) Cerințe: -Experiență în domeniul mecanicii auto, în special în lucrul cu busurile, este un avantaj -Abilități tehnice solide și cunoștințe în domeniul reparațiilor auto -Personalitate energică, responsabilă, onestă și punctuală Oferim: -Salariu atractiv, de 10.000 de lei +% -Program de lucru de luni până vineri, de la 09:00 la 18:00, și sâmbăta, de la 09:00 la 14:00 -Posibilități de avansare în carieră Dacă sunteți interesat de acest domeniu și aveți dorință de dezvoltare, vă așteptăm cu drag în echipa noastră. Sunati: 060911944 060911855

regiune Moldova Chișinău mun. Râșcani