Social Media Manager

Până la 2 ani
Experiență
Freelance
Orarul de lucru
Medii de specialitate
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: Generarea ideilor de promovare online, crearea postărilor pentru Facebook/Instagram Dezvoltarea paginilor Facebook și Instagram Interacțiunea cu urmaritori Lansarea și optimizarea campaniilor pe rețele socializare Analiza rețelelor de socializare ale concurenților Elaborarea unei strategii individuale de conținut Colaborarea cu echipa de marketing și departamanetul vânzări Elaborarea statisticilor după realizarea campaniilor Crearea machetelot de postare Cerințe: Experiență în domeniu SMM Cunoașterea programei editori grafici Studierea produselor și serviciilor companiei Creativitate, punctualitate, responsabilitate Proactiv și dornic de a invăța și a se perfecționa continuu Limba rusă și română - cunoaștere la perfecție Abilități de copywriting Abilități de fotografiere și realizarea de videoclipuri simple Experiență și cunoștințe în domeniul tehnologiilor și sistemelor de securitate – sunt binevenite Ce oferim noi: Lucru part-time Angajare oficială Învățare și dezvoltare personală Dacă te-ai decis că ești gata sa faci parte din echipa noastră – te așteptăm cu drag. Expediază CV-ul cu câteva postări din portofoliul tău la adresa electronică: marketing@exterior.md.

regiune Moldova Chișinău mun. Centru