3D Modeling (10000 - 25000 mdl)

Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Medii
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: - Crearea si texturarea modelelor 3D - Cooperarea cu designerii și programatorii pentru precizarea cerințelor funcționale și tehnice față de contentul 3D Cerințe: - Cunoașterea pachetelor Maya, Blender, Cinema 4D, Zbrush, Substance, Marvelous, Photoshop - Aptitudini bune de modelare high și low-poly, texturare și animare - Experiență de lucru cu: UV Mapping, Texture Baking, Smooth Group, Retopologie, Skinning, Rigging - Cunoștințe de bază în design: proporții, teoria culorilor, nivelul de detalii - Experiență de lucru într-o funcție similară constituie un avantaj Ce apreciem: 1. Creativitate - capacitatea de a realiza sarcinile estetic, nu doar tehnic 2. Tehnic - crearea și texturarea modelelor 3d 3. Optimizare - importarea și optimizarea obiectelor create în unity și adaptarea pentru performanță Ce vă putem oferi: - Posibilitatea de a fi parte a unei companii cunoscute la nivel internațional - Suntem rezidenți IT Park - Salariul flexibil, stabilit de comun acord în dependență de aptitudinile Dvs. - Angajare oficială, pachet social inclus - Program de muncă stabil: 9:00-18:00, luni-vineri - Colectiv tânăr, amabil și sociabil - Activități de Team-building Обязанности: - Создание и текстурирование 3D моделей - Взаимодействие с дизайнерами и программистами для уточнения функциональных и технических требований к 3D-контенту Требования: - Знание пакетов Maya, Blender, Cinema 4D, Zbrush, Substance, Marvelous, Photoshop - Хорошие навыки высоко- и низкополигонального моделирования, текстурирования и анимации - Опыт работы с: UV Mapping, Texture Baking, Smooth Group, Retopologie, Skinning, Rigging - Базовые знания дизайна: пропорции, теория цвета, уровень детализации - Опыт работы на аналогичной должности является преимуществом Что мы можем вам предложить: - Возможность стать частью всемирно известной компании - Мы резиденты IT Park - Гибкая заработная плата, согласованная в зависимости от ваших навыков - Официальное трудоустройство, социальный п...

regiune Moldova Chișinău mun.