Manager vânzări

10 000 MDL
Salariu, de la
Peste 5 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Atribuții: - Oferta și promovarea produselor / serviciilor companiei; - Primirea și procesarea comenzilor clienților, organizarea întâlniri și prezentări; - Intocmirea ofertelor comerciale si mentinerea contactelor cu clientii; - Participarea la negocierea și încheierea contractelor; - Participare la dezvoltarea campaniilor de marketing. Cerințe: - Abilitatea de a formula în mod logic, structural și ușor gândurile; - Discurs bine pronunțat, competent; - Cunoașterea limbilor ruse și române. Condiții de muncă: - Program de lucru full time (luni-vineri) de la 9.00 la 18.00; - Sistem de plată: salariu fix + bonusuri. Atenţie!!! În CV-ul dvs., este obligatoriu să indicați postul vacant pentru care aplicați, mărimea salariului dorit și să plasați fotografia dvs. E-mail: city-lights.adv@mail.ru

regiune Moldova Chișinău mun. Botanica