Design Interior

15 000 MDL
Salariu, de la
2-3 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: - elaborarea proiectului de design interior prin coordonare cu clientul la fiecare etapă, de la formularea ideilor pînă la materializarea lor; - oferirea de consultații complexe în domeniul proiectării; - efectuarea măsurătorilor la fața locului; - elaborarea proiectului de design cu utilizarea programelor specifice; - acordarea de ajutor la alegerea materialelor și stabilirea cantităților necesare, selectarea electrocasnicelor incorporabile; - proiectarea și elaborarea caietelor de sarcini pentru entitățile conexe (furnizori de elemente de interior, mobilier, corpuri de iluminat, etc.); - elaborarea specificațiilor cu menționarea volumelor necesare de materiale de finisare; - întocmirea și verificarea documentației de proiect; - îndeplinirea conștiincioasă a sarcinilor propuse în termenii stabiliți; - identificarea rapidă a soluțiilor la problemele tehnice complexe; - urmărirea permanentă a noilor tendințe în domeniu și îmbunătățirea continuă a competențelor profesionale. Cerințe: - experiență de cel puțin 6 luni în domeniul designului (elaborarea proiectelor de design interior); - cunoașterea programelor specifice de proiectare 3D (Photoshop, SketchUp, AutoCAD); - abilități de lucru în echipă; - capacitatea de a comunica eficient atît offline, cît și online; - punctualitate și atenție la detalii; - atitudine proactivă; - capacitatea de a gestiona simultan mai multe sarcini. Oferim: - angajare oficială în cîmpul muncii; - salariul mărimea căruia va fi stabilită după susținerea interviului; - pachet social; - compensarea cheltuielilor de transport; - acces la rețeaua corporativă de telefonie mobilă; - oportunități de carieră.

regiune Moldova Chișinău mun.

Capital House SRL

Capital House SRL este echipa ce crează Proiecte unicale de Design, Arhitectură, Construcție. Elaborând cu atenție fiecare detaliu pân la implimentarea completă a fiecărui proiect, găsim soluții non-standard și întruchipăm planurile propuse în realitate.