Social Media Manager

10 000 MDL
Salariu, de la
Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom, Eng

Responsabilități principale: - Planificarea și postarea conținutului pe rețelele de comunicare (creare moodboarduri lunare) în conformitate cu planul de acțiuni; - Gestionarea procesului de producție foto video (contactarea clienților și outsourcing); - Produce zilnic conținut pentru social media: text, fotografii, grafică, clipuri video și live-uri din cadrul organizatiei; - Propune si implementeaza noi strategii de distribuire a conținutului și de atragere a audienței online; - Gestionează comunicarea cu urmăritorii pe social media; - Raportare publicații pe toată rețeaua de comunicare; Profil candidat: - Experiență în muncă în agenție social media-constituie avantaj; - Abilități de planificare și executare a sarcinilor; - Cunoașterea platformelor social media; - Persoana activă, creativa, pasionata de social media; - Cunoștințe de editare video și foto (obligatoriu) Ce oferim: Pachet social deplin; Dezvoltare, proiecte complexe si diverse, instruire asigurata de companie; Program de lucru- 8 ore/ 5 zile pe săptămînă; Locul de muncă: Chisinau, str. Alba Iulia 75 Salariu negociabil, în urma interviului; Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea pozitiei pentru care candideaza la adresa electronică: elena.dragan@artgranit.md ; 069000527.

regiune Moldova Chișinău mun.